O nas

Agencja Kawałek Świata powstała w 2002 r. i od 11 lat zajmuje się komunikacją marketingową. Specjalizujemy się w działaniach związanych z public relations, sponsoringiem, promcją i reklamą oraz organizacją i obsługą imprez okolicznościowych, sportowych oraz promocyjnych. W realizowaniu usług korzystamy z bogatego zaplecza merytorycznego naszych pracowników oraz doświadczenia partnerów agencji Kawałek Świata.

Ważnym obszarem naszych usług są produkcje filmowe i telewizyjne. Realizujemy filmy korporacyjne, reportaże oraz relacje z wydarzeń filmowych. Pracujemy też nad projektami długometrażowych filmów fabularnych oraz programami telewizyjnymi.

Od początku naszej działalności angażujemy się w projekty związane z marketingiem sportowym. Doradzamy, planujemy i organizujemy całe wydarzenia lub ich wybrane części. Od 2008 r. zarządzamy wizerunkiem i prawami marketingowymi Przemysława Miarczyńskiego- Mistrza Świata, Europy, brązowego medalisty IP Londyn 2012, jednego z najlepszych żeglarzy na świecie w olimpijskiej klasie RS:X, klasie Formula Windsurfing oraz od niedawna KiteSurfingu.

Mieliśmy lub mamy przyjemność pracować dla: